Termin:

20.03.2020r godz. 18:00 – 20:00

Jednodniowe

Cena: 190 zł / osoba

Miejsce spotkania

Pabianice 95-200, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6a, salon Beauty Center Medical Wellness & SPA

UWAGA

*po wypełnieniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić dostępność miejsca

Makijaż (make-up) – oznacza nakładanie kosmetyków upiększających na skórę,  ma celu wyeksponować naszą urodę oraz zamaskować niedoskonałości widoczne na twarzy. Sztuka makijażu jest znana od dawna, już w starożytnym Egipcie kobiety malowały twarz barwnikiem, używały pudru różu i szminki.

Drogie Panie zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór gdzie wraz z Magdaleną Marcinek wizażystką gwiazd odkryjemy techniki makijażu dziennego. Każda z uczestniczek pod okiem prowadzącej sama wykona makijaż, odpowiednio dobrany do typu urody, zapozna się z trendami obowiązującymi na nadchodzący sezon, a przede wszystkim nauczy się podkreślać się swoje atuty.

Magdalena Marcinek

„Jestem makijażystką z powołania. Już jako młoda dziewczyna pasjonowało mnie wspieranie koleżanek przed ich wielkimi wydarzeniami takimi jak pierwsze randki, studniówki a nawet egzaminy, gdy trzeba było zasłonić zmęczoną i szarą od nieprzespanych nocy twarz. Każda z nich dziękowała mi później za to, że dzięki makijażowi czuły się pewniej, bezpieczniej i w końcu piękniej. Chcąc wzmocnić swoje umiejętności i bardziej wspomóc barwny świat kobiet rozpoczęłam naukę w profesjonalnej szkole.
Pogłębiona tu wiedza plus pasja i dusza artystki zaowocowały szybko nawiązaną współpracą z gwiazdami, organizacjami, czy też firmami takimi jak TVN (TVN 24, Dzień dobry TVN, Taniec z Gwiazdami), telewizją Polsat Cafe. Na stałe współpracuję z fundacją Omenaa Foundation oraz ze Stowarzyszeniem 100 Kobiet Pomaga Poznań, w których realizuję się również jako wolontariuszka.
Prekursorka spotkań dla kobiet Kreatorzy Wizerunku by MM.

Płótnem dla moich pędzli były twarze takich gwiazd jak Jessie Ware, Kasia Bujakiewiewicz, Omenaa Mensah, Joannna Przytakiewicz, Paulina Smaszcz Kurzajewska, Karolina Pisarek czy Michał Żebrowski.”

Zainteresowany?

Wypełnij zgłoszenie

warsztaty makijazu magdalena arcinek